In vervolg op de boeiende en succesvolle lezing van 3 september jl. gaat hoofdinspecteur Tony Mouw D.V. op maandagavond 13 oktober ons meer vertellen over de Duitse inval van mei 1940 en vooral wat erop volgde. Heb je 3 september gemist? Kom dan gerust wel op 13 oktober, want er valt ook dan genoeg te leren.
Na de pauze krijgt eerst SGP-kandidaat Ruben van Heteren het woord over de defensieplannen van de SGP met het oog op de verkiezingen van 29 oktober. Vervolgens kunnen deelnemers reageren op de lezing en is er gelegenheid om van gedachten te wisselen over de vraag: welke lessen trekken we uit deze gebeurtenissen voor vandaag? Want op dit moment staat de Nederlandse krijgsmacht er niet zo heel florissant bij, terwijl er van alles in de wereld aan de hand is. Rusland voert een oorlog in Oekraïne, de draak China kan ook z’n staart gaan roeren en de steun vanuit Amerika aan Europa is niet helemaal gegarandeerd. Wat is een goede defensie ons waard?
Deze avond wordt door het Wetenschappelijk Instituut van de SGP georganiseerd. Meld je aan op hun website met de knop hieronder.